Banner
قالب اسنشیالز به همراه ووکامرس یک فروشگاه حرفه ای ارائه شده است
0 0
تهران ، ولیعصر
021-987654

چرا لوگو تایپ؟

لوگو تایپ، لوگویی است که باید خوانا باشد. و این یکی از خصوصیت مهم این نوع لوگو است.

قابل توجه است که بدانید که لوگو نوشتاری،بعنوان از پر کاربردترین آرم ها، درصد بالایی از برند کسب وکار های ایرانی را به خود اختصاص داده است. و یکی از دلایل مهم آن تنوع خطوط  در زبان فارسی می باشد که با کار کردن روی این خطوط، تعداد بسیار زیادی از لوگو ها را طراحی خواهیم کرد.

مشاوره درایگان

چرا باید لوگو تایپ طراحی کنیم؟

معرفی کسب و کار

هویت کسب و کار

بالا رفتن فروش

ماندگاری در ذهن مخاطب

1. لوگوی مونوگرام یکی از انواع لوگوتایپ

سادگی رمز اصلی این نوع از لوگو است. طرح های آرم مونوگرام یا علامت نامه،لوگو هایی هستند که از حروف تشکیل شده اند و معمولا حروف اول نام تجاری(کسب و کار) هستند. از آنجایی که تمرکز روی حروف اول است فونت انتخابی از اهیت بالایی برخوردار است. تا مطمئن شوید لوگوی شما، نه تنها با کاری که شرکت شما انجام می دهد مرتبط است و همینطور هنگام چاپ روی کارت های ویزیت نیز خوانا است.

زمانی که نام کسب وکار شما طولانی باشد. نام بیزینس شما را می توان به صورت مخفف طراحی کرد.
در مواقعی که، کسب وکار شما یک تجارت خانوادگی است.
همینطور زمانی که، کسب و کار شما بازار جهانی را پوشش می دهد. می تواند این نوع لوگو مناسب باشد.
  ویژگی مهم لوگو تایپ

  نکته ی مهم در طراحی لوگو تایپ

  یکی از ویژگی مهم لوگو نوشتاری(تایپ) این است که خوانایی در آن رعایت شده باشد در غیر اینصورت، لوگوی شما، لوگوی نوشتاری نیست.

  2. طراحی کل نام یا کلمه ی خاص از کسب وکار بعنوان لوگوی نوشتاری

  نوعی دیگر از لوگو تایپ ها، لوگوی نوشتاری که فونت خاصی در آنها بکار می رود و روی نام یک کسب وکار تمرکز دارد. و اگر آرم با تایپوگرافی قوی ترکیب شود می تواند بعنوان یک برند قوی شناخته شود. می توانید در این نوع لوگو ها کل نام یا کلمه از آنرا بعنوان لوگو بکار ببرید.

  اگر شرکت جدیدی هستید و نام شرکت شما طولانی است. می توانید از لوگوی نوشتاری استفاده کنید و یک کلمه از نام تجاری کسب و کار خود را بعنوان لوگو استفاده کنید.
  یکی دیگر از لوگوی نوشتاری، لوگو نام است که کل نام تجاری کسب وکار را براساس سبک های گوناگون ازجمله هندسی، گرید و… طراحی می شود.
  اگر نام تجاری متمایز و خاصی داشته باشید برای اینکه در ذهن مخاطب حک شود. می توانید از یک کلمه مناسب،از نام تجاری خود را در یک فونت عالی و طراحی شده بکار ببرید.
  شما می توانید لوگوی کسب وکار خود را با حروف لاتین و فونت خاص و زیبا طراحی کنید.
  Particle element

  نمونه کارهای لوگو تایپ

  Spotify
  Airbnb
  Airbnb
  Airbnb
  Airbnb

  سوالات متداول

  سوالات متداول

  اگر کسب وکار شما بصورت بین المللی فعالیت می کند بهتر است لوگوی انگلیسی را انتخاب کنید در غیر این صورت آرم فارسی، می تواند گزینه خوبی باشد.

  نگران نباشید ما شما را براساس اطلاعاتی که در فرم پر کردید راهنمایی کرده و مشاوره رایگان برای لوگوی کسب وکارتان خواهیم داد.

  قیمت این نوع لوگو براساس زمان و اتودهایی که بر روسی پروژه گذاشته می شود طبق توافق طرفین محاسبه می شود.

  کسب وکار بدون لوگو همانند انسان بدون هویت و شناسنامه است اگر می خواهید کسب و کار شما را با یک نام به خاطر بیاورند و ماندگار شوید حتما نیاز به طراحی لوگو دارید.