Banner
قالب اسنشیالز به همراه ووکامرس یک فروشگاه حرفه ای ارائه شده است
0 0
تهران ، ولیعصر
021-987654

هویت شما، لوگوی شماست

چرا باید یک طراحی جذاب برای کسب و کار خود داشته باشیم؟

در تمامی بیزنس ها و کسب و کارهایی که در طول سال ها تلاش ایجاد می شوند. این مردم هستند که بعنوان مخاطب کسب وکار، نقش اساسی در آنها را دارند. به این معنی که کسب و کارهای راه اندازی شده می بایست مخاطب پسند باشند.

به همین جهت یکی از عوامل مهم در تبلیغات و بازاریابی محصولات کسب وکارها برخورداری از یک لوگوی حرفه ای  و طراحی جذاب است. تا در زمان تبلیغات، بیزینس با برند برتر و خاص در ذهن مخاطب حک شود. بطوریکه همین امر  فروش بالا و سودآوری کسب و کار را به همراه می آورد.

در همین جهت، وبسایت سازه طراحی، این امکان را برای شما دوستان گرامی فراهم آورده تا به ما این فرصت طلایی بدهید تا با انواع طراحی در زمینه لوگو تایپ، لوگوی تصویری و لوگوی ترکیبی و طراحی متنوع دیگر همچون کارت ویزیت، فریم اینستاگرام و ست اداری در موفقیت شما سهیم باشیم.

سفارش لوگوسفارش ست اداری
ویژگی های یککدام است؟

1. لوگو باید ساده طراحی شده باشد

لوگو باید ساده طراحی شده باشد تا در خاطر مخاطب بماند. لوگویی حرفه است که در عین سادگی دارای مفهوم است و هر حرکت در آن دارای یک معنی باشد. تا بتوانیم از آن در مقابل کارفرما دفاع کنیم. لوگوی ساده علاوه بر جذاب بودن آن براحتی در ذهن مخاطب می ماند و نقش مهمی در سودآوری و فروش محصول خواهد داشت. مانند لوگوی اپل.

2. مراحل ایده پردازی لوگو کامل صورت بگیرد.

ایده پردازی باید پخته شده باشد. بعلت اینکه لوگو بعنوان هویت و شناسنامه یک کسب وکار تلقی می شود. باید تمام مراحل ایده پردازی با نهایت صبر و دقت طی شود تا در نهایت به یک لوگوی منحصر به فرد و جذاب رسید.

Essentials Logo

لوگو چهره ی بیزنس شماست

طراحی یک لوگوی حرفه ای یک سرمایه گذاری بلند مدت است

3. طراحی لوگو بر اساس چند ویژگی کسب وکار

در طراحی و اتود زدن انواع لوگو (تایپ، تصویری، ترکیبی) باید چند ویژگی بیزنس را در طرح پیاده کرد بطوریکه با مشاهده ی لوگو توسط چند مخاطب بتوانند نوع کسب وکار را تشخیص بدهند. مثلا در طراحی لوگو برای یک خیاط از ویژگی تیزی ابزار سوزن در طراحی لوگو استفاده شود.

Particle element

4. چندین ساعت تفکر برای طراحی لوگو

در طراحی انواع لوگوی تایپ، تصویری و ترکیبی باید چندین ساعت بصورت مداوم درباره طراحی آن فکر کنید. البته این تفکر باید بروی کاغذ بصورت اتود زدن باشد و حداقل باید 10 عدد اتود بزنید تا در نهایت به طرح مورد نظر خود برسید.

پروسه طراحی لوگو

تماس با ما جهت مشاوره رایگان
انتخاب لوگوی مورد نظر
واریز پیش پرداخت
اتود زدن در مراحل ابتدایی
ارسال اتود جهت تأییدیه و پیشنهادهای لازم
اعمال اصلاحات و طراحی انتهایی لوگو
دریافت تأییدیه و تسویه حساب توسط کارفرما
جهت سفارش کلیک کنید